Nawigacja

 • ZSP Giebułtów - spot technikum eksploatacji i sport

 • Lider Bezpieczeństwa

  Lider Bezpieczeństwa

  W ubiegły piątek mieliśmy zaszczyt gościć policjantów z Komendy Powiatowej Policji, którzy wręczyli nam Certyfikat "Lider Bezpieczeństwa"

 • Branżowi Partnerzy odc. 3

  Branżowi Partnerzy odc. 3

  Niedługo Tłusty Czwartek zatem ten post będzie dotyczył jednego z najsłodszych miejsc czyli cukierni „Monia” w Cianowicach. W tym miejscu uczniowie Szkoły Branżowej mają praktyki. Właściciel cukierni pan Łukasz Hanarz jest cukiernikiem i pracuje w zawodzie od 20 lat. Cukiernia to własny biznes dający wiele możliwości, satysfakcji i niezależności. Nasi uczniowie doceniają panującą tutaj wspaniałą atmosferę oraz to, że Pan Łukasz i jego pracownicy poświęcają im dużo czasu dzieląc się wiedzą i doświadczeniem.Jeśli ktoś z uczniów klas ósmych marzy o zawodzie cukiernika zapraszamy do Szkoły Branżowej i na praktyki w cukierni Monia.

 • UWAGA! Mistrzowie szkolący i instruktorzy praktycznej nauki zawodu

  UWAGA! Mistrzowie szkolący i instruktorzy praktycznej nauki zawodu

  4 lutego 2021r. na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki ukazała się informacja, iż rząd podjął decyzję, że już w drugim tygodniu lutego br. rozpoczną się szczepienia nauczycieli przeciw COVID-19, w tym instruktorów praktycznej nauki zawodu - mistrzów szkolących prowadzących naukę zawodu u pracodawców rzemieślników.Instruktorzy praktycznej nauki zawodu będą zgłaszani na szczepienie przez dyrektora szkoły lub placówki oświatowej w ramach systemu SIO do 10 lutego 2021r. do godz. 14.00Szczegółowe informacje w tej sprawie można przeczytać na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki, link podajemy poniżej: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/szczepimysie--w-drugim-tygodniu-lutego-rozpoczynamy-szczepienia-nauczycieli

  W związku z powyższym uprzejmie prosimy zainteresowanych  pracodawców -  rzemieślników  o pilne zgłoszenie się instruktorów praktycznej nauki zawodu zainteresowanych szczepieniem bezpośrednio do dyrektora szkoły branżowej I stopnia ZSP w Giebułtowie, do której skierowani są młodociani pracownicy realizujący naukę zawodu w tej firmie.Do zgłoszenia  proszę o podanie następujących danych : imię i nazwisko, nr telefonu, nr PESEL lub data urodzenia oraz nr i serii dowodu osobistego.Zgłoszenia przyjmujemy pod nr tel. 12 419 20 19   lub mailowo: sekretariat@zsp.giebultow.pl

 • Branżowi Partnerzy odc. 2 - Samochody będą się psuły, więc ktoś musi je naprawiać

  Branżowi Partnerzy odc. 2 - Samochody będą się psuły, więc ktoś musi je naprawiać

  Na naszej stronie rozpoczynamy cykl publikacji prezentujący naszych partnerów, dzięki którym nasi uczniowie mogą odbywać praktyki, a tym samym uczyć się zawodu w praktyce. Dziś firma Monster Truck Service z Modlnicy. Czytaj więcej

 • Fryzjerem być

  Fryzjerem być

  Jesteśmy u jednego z naszych partnerów - Pana Romana Chochoła - właściciela salonu, w którym uczniowie naszej szkoły branżowej odbywają praktyki zawodowe ucząc się zawodu fryzjera. Pan Roman opowiedział nam jak to się stało, że został fryzjerem. Czytaj dalej

 • Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w sesji zimowej (styczeń–luty) 2021 r

  Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w sesji zimowej (styczeń–luty) 2021 r
 • Jak przygotować się do egzaminu?

  Jak przygotować się do egzaminu?

  Jak przygotować się do egzaminu? 

  Informujemy, że wszystkie materiały dotycząceegzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie(formuła 2012, 2017 i 2019) są dostępne na stronie:

  https://www.testy.egzaminzawodowy.info/

  W Serwisie dostępne są testy pisemne, arkusze praktyczne,oraz przykładowe rozwiązania z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzieopracowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.Baza materiałów jest na bieżąco aktualizowana.Dostęp do materiałów jest BEZPŁATNY.

  Testy można rozwiązywać bezpośrednio na stronie (online)lub pobierać na swój komputer (np. do wydruku).Możliwe jest także generowanie losowych zestawów pytań.Uczniowie mogą udostępniać wyniki swoich testów nauczycielom,dzięki czemu możliwa jest praca zdalna.Korzystanie z większości funkcji jest całkowicie bezpłatnelub może wymagać bezpłatnej rejestracji.

  Dostępne są także dodatkowe funkcje premium,ale nie są one w żaden sposób wymagane do korzystania z Serwisu.Zachęcamy do korzystania z dostępnych materiałów.Ułatwi to przygotowania do egzaminów zawodowych ipoprawi zdawalność w Państwa Placówce. 

  Przydatne linki:

  https://www.testy.egzaminzawodowy.info/

  https://kwalifikacjewzawodzie.pl/_kwalifikacje/

 • Wspieramy krakowskie schronisko dla zwierząt

  Wspieramy krakowskie schronisko dla zwierząt

  Jak co roku wspieramy Krakowskie schronisko dla zwierząt przekazując karmę dla ich podopiecznych.

 • Zbiórka darów dla Polaków mieszkających na dawnych Kresach Wschodnich

  Zbiórka darów dla Polaków mieszkających na dawnych Kresach Wschodnich

  W dniu 15.12 zakończyliśmy zbiórkę darów dla Polaków mieszkających na dawnych Kresach Wschodnich. Serdecznie dziękujemy naszym Uczniom, ich Rodzicom, Pracownikom szkoły, Właścicielom zaprzyjaźnionych sklepów oraz anonimowym Darczyńcom za udział w akcji i okazane serce.

 • Otwórzmy się na świat przez dobrą znajomość języków obcych

  Otwórzmy się na świat przez dobrą znajomość języków obcych

  10 grudnia 2020 r. odbył się finał Powiatowego Konkursu „Otwórzmy się na świat przez dobrą znajomość języków obcych”. W tym roku konkurs - z uwagi na epidemię koronawirusa - przybrał inną formę. Nie sprawdzaliśmy wiedzy o krajach anglojęzycznych, ale wybraliśmy formułę dostosowaną do sytuacji, w której się znaleźliśmy. Uczniowie zostali poproszeni o przygotowanie prezentacji lub filmików przedstawiających zróżnicowane sposoby uczenia się języków obcych online. CZYTAJ WIĘCEJ

 • Wręczenie nagród Talent Powiatu 2020

  Wręczenie nagród Talent Powiatu 2020

  W dniu dzisiejszym odbyła się w naszej szkole uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień - Talent Powiatu. Nagrody wręczał Przewodniczący Rady Powiatu Pan Piotr Goraj.

  W dziedzinie społecznej tytuł Talent Powiatu otrzymali uczniowie klasy III TH: Alina Aleksieienko, Jarosław Karaskiewicz, Wiktoria Litwa, Marharyta Lytvyniuk, Ana Smachna. W dziedzinie humanistycznej wyróżnienie otrzymali uczniowie klasy III TE Dawid Galon, Jakub Ziębiec, Tetiana Naumchuk.

  Talent Powiatu wręczany jest co roku uczniom szkół ponadpodstawowych z terenu Powiat Krakowski. Laureaci wyróżniają się osiągnięciami w sześciu różnych dziedzinach: humanistycznej, matematyczno-informatyczno-przyrodniczej, przedmioty zawodowe, sportowej, artystycznej i społecznej. GALERIA

 • Zbiórka artykułów spożywczych

  Do zbiórki artykułów spożywczych dla najbardziej potrzebujących polskich rodzin na dawnych Kresach Wschodnich, w którą włączyła się nasza szkoła przyłączyli się lokalni przedsiębiorcy: Galeria Kwiatów Storczyk z Jerzmanowic i sklep WANDEX z Giebułtowa. W obu tych miejscach ustawione zostaną pojemniki do których możecie wkładać produkty żywnościowe z długoterminową datą trwałości i środki czystości, będące produktami pierwszej potrzeby.

  Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Krakowski, a zbiórka trwa do 14 grudnia.

 • Warto być dobrym i warto pomagać

  Warto być dobrym i warto pomagać

  Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, Rodzice‼️‼️

  Razem z dyrektorem naszej szkoły panem Pawłem Sikorą zachęcamy wszystkich do włączenia się do organizowanej pod patronatem Starosty Krakowskiego zbiórki artykułów spożywczych dla najbardziej potrzebujących polskich rodzin na dawnych Kresach Wschodnich. Zbieramy jedynie żywność długoterminową i środki czystości, będące produktami pierwszej potrzeby.

  Liczy się każdy gest i każda pomoc.

  Dary można składać do 14 grudnia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Giebułtowie.Ze względu na funkcjonowanie internatu dary można składać od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 20.

  Do akcji włączył się Samorząd Uczniowski dlatego naszych uczniów, którzy chcą się do niej przyłączyć prosimy o kontakt z wiceprzewodniczącym Adamem Wadowskim lub nauczycielami: Dorota Kolemba, Karolina Kowalczyk

 • Informacja dla uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia i Pracodawców

  Informacja dla uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia i Pracodawców

  Uczniowie branżowych szkół I stopnia będący młodocianymi pracownikami mogą odbywać praktyki u pracodawców, o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu młodocianego pracownika. Rozwiązania te przewiduje podpisane 24 listopada przez ministra edukacji nauki rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 24 listopada 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Rozporządzenie wchodzi w życie 30 listopada 2020 r.  

  https://www.gov.pl/web/edukacja/nauka-zdalna-w-szkolach-przedluzona-do-3-stycznia-2021-r

 • Film przygotowany na konkurs Talent Powiatu 2020.

 • Drodzy Uczniowie

  Drodzy Uczniowie

  Chcielibyśmy - mimo trudnej sytuacji pandemicznej - zintegrować młodzież oraz promować bogatą historię, kulturę oraz geografię Gminy Wielka Wieś. Zatem zapraszamy Was oraz Uczniów klas ósmych szkół podstawowych do wspólnego tworzenia gry planszowej i zabawy z nami.

  Zadanie jest proste wymyślcie tytuł gry i prześlijcie Wasze propozycje pytań dotyczące wiedzy o naszej Gminie za pomocą Librusa lub messengera do p. Doroty Kolemby lub Agnieszki Dudzic.

  Każdy z Was może przygotować 5 pytań i zaproponować tytuł gry.

  5 autorów najciekawszych pytań będzie reprezentować naszą szkołę w konkursie i będzie walczyć o nagrody z kolegami z klas ósmych szkół podstawowych.

  Jednocześnie, informujemy, że Uczniowie szkół podstawowych zgłaszają swój udział w konkursie do swoich Nauczycieli Opiekunów. Dokładne informacje znajdziesz tutaj

 • Aktywna tablica

  Aktywna tablica

  Nasza szkoła otrzymała w ramach "Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 - Aktywna Tablica” wparcie w wysokości 35tyś zł. Przyznana dotacja przeznaczona jest na zakup laptopów wraz ze sprzętem umożliwiającym przetwarzanie wizerunku i głosu udostępnianego przez ucznia lub nauczyciela w czasie rzeczywistym za pośrednictwem transmisji audiowizualnej.

 • Informacja dla Uczniów Branżowej szkoły I stopnia i Pracodawców

  Informacja dla Uczniów Branżowej szkoły I stopnia i Pracodawców

  Do 29 listopada br. uczniowie branżowych szkół I stopnia będący młodocianymi pracownikami są zwolnieni z obowiązku świadczenia pracy na mocy art. 15f specustawy z 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z COVID-19.

  Departament Informacji i Promocji Ministerstwo Edukacji Narodowej

 • Przesłanie Dyrektora Pawła Sikory

strona:

Kontakt

 • Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Giebułtowie
  Osiedle Szkolne 8
  32-085 Giebułtów
 • 12 419-20-19, 419-70-18