Nawigacja

 • WYCIECZKA NA LITWĘ organizowana przez ZSP w Giebułtowie

  WYCIECZKA NA LITWĘ organizowana przez ZSP w Giebułtowie
 • Wyjście do kina w ramach Koła Miłośników Krakowa i okolic

  Wyjście do kina w ramach Koła Miłośników Krakowa i okolic

  12 lutego 2020 r. grupa uczniów z "Koła Miłośników Krakowa i okolic", pod opieką pani Agnieszki Kopijki, wybrała się po lekcjach do Multikina.

  Wybraliśmy film „Dr Dolittle”. 

  To piękna opowieść o tym, że naturę trzeba szanować a zwierzęta mądrze kochać.

 • Pracodawcy, Instruktorzy praktycznej nauki zawodu

  Pracodawcy, Instruktorzy praktycznej nauki zawodu

  Szanowni Państwo,

  Pracodawcy, Instruktorzy praktycznej nauki zawodu

  W zakładce materiały do pobrania publikujemy przykładowe  programy nauczania dla szkoły branżowej I stopnia. Bardzo prosimy o uwagi po zapoznaniu się z programem zajęć praktycznych dla danego zawodu.

 • ZAGRALIŚMY CHARYTATYWNIE Z GMINĄ I REPREZENTACJĄ POLSKI

  ZAGRALIŚMY CHARYTATYWNIE Z GMINĄ I REPREZENTACJĄ POLSKI

  25 stycznia Dyrektor Szkoły Paweł Sikora, nauczyciel Tomasz Dudek oraz dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego: Oliwia Sobocińska, Natalia Walczak i Izabela Babiuch wzięli udział w meczu charytatywnym pomiędzy reprezentacją oldbojów Gminy Wielka Wieś a Reprezentacją Polski +35 w futsalu. Podczas spotkania trwała zbiórka pieniędzy na bardzo kosztowne leczenie Kacpra Ryło, a w samym wydarzeniu sportowym lepsi okazali się zawodnicy reprezentujący Wielką Wieś.


  Gmina Wielka Wieś (oldboje)- Reprezentacja Polski w Futsalu (oldboje) 9:5
  Tomasz Księżyc 3, Krzysztof Szumiec 2, Piotr Pasternak 2, Tomasz Dudek 1, Piotr Brożek 1- Karol Stelmasiński 3, Mariusz Kubanek 1, Dominik Maślon 1.

  Wielka Wieś: Wołos Krzysztof (C), Księżyc Tomasz, Szumiec Krzysztof, Pasternak Piotr, Dudek Tomasz, Brożek Piotr, Kralka Grzegorz, Kawalec Sławomir, Targosz Radosław.

  Reprezentacja Polski: Porwet Tomasz (C), Stelmasiński Karol, Kubanek Mariusz, Maślona Dominik, Dobrowolski Artur, Karlak Bartłomiej, Kasiński Wojciech, Ziółkowski Wojciech, Kwapisz Łukasz, Byrczek Maciej.

  Sędziowali: Sikora Paweł, Małek Mateusz. GALERIA

 • Styczniowe wyjście uczestników Koła Miłośników Krakowa i okolic.

  Styczniowe wyjście uczestników Koła Miłośników Krakowa i okolic.

  W dniu 3 stycznia 2020 roku uczestniczyliśmy w pięknym Koncercie Kolęd na scenie Klubu 6 Brygady Powietrznodesantowej w Krakowie.

  Opiekun Koła zainteresowań, pani Agnieszka Kopijka, nie bez powodu wybrała ten szczególny koncert dla swoich uczniów. Spotkaliśmy się z solistami, muzykami i przyjacielami z Fundacji Artystycznej Cantito. Grupę tworzą osoby niewidome, jak i pełnosprawne. Koncert składał się z polskich pastorałek i utworów świątecznych. Było cudnie!

   

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • AKADEMIA SPORTU AWF KRAKÓW NASZYM PARTNEREM

  AKADEMIA SPORTU AWF KRAKÓW NASZYM PARTNEREM

  Jesteśmy zaszczyceni i pragniemy poinformować, że naszym partnerem została Akademia Sportu AZS AWF Kraków. Współpraca z Akademią Sportu krakowskiego AWF ma wspierać wychowanie fizyczne w szkole, podnosić jego jakość oraz umożliwiać sportowy rozwój szkoły. To wszystko również dzięki wzbogacaniu infrastruktury sportowej przez Powiat Krakowski, na terenach szkoły i Gmina Wielka Wieś. W ubiegłą środę w hali balonowej zostały przeprowadzone testy sprawności ogólnej dla młodzieży, przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Już wkrótce otrzymamy opracowane wyniki i analizę testów. To dopiero początek ale już niedługo będziemy informowali o kolejnych aktywnych działaniach szkoły GALERIA

 • Kiermasz

  Kiermasz

  W dniu 15 grudnia 2019 roku wychowankowie internatu w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Giebułtowie uczestniczyli w świątecznym kiermaszu, który odbył się przy Urzędzie Gminy Wielka Wieś. Wszystkie przedmioty , które znalazły się na naszym stoisku zostały ręcznie wykonane własnoręcznie przez samych uczniów w czasie warsztatów pozalekcyjnych.

 • III MIEJSCE W FUTSALU

  III MIEJSCE W FUTSALU

  W ubiegły piątek nasza reprezentacja chłopców zajęła trzecie miejsce w powiecie w tzw. futsalu, piłce nożnej halowej. Turniej odbył się w Skawinie i stał na wysokim poziomie.
  W rozgrywkach grupowych wygraliśmy z ZSK Skawina 4:0 i zremisowaliśmy z LO Krzeszowice 2:2. W meczu o finał nieznacznie ulegliśmy ZSTE Skawina 0:2, a w meczu o III miejsce zwyciężyliśmy ponownie z ZSK Skawina 2:0. Warto zaznaczyć, że najwięcej bramek w turnieju zdobyło dwóch zawodników, jednym z nich był nasz uczeń Robert Bieda (5 goli). GALERIA


  Końcowa klasyfikacja powiatowego futsalu:
  1. LO Skawina, 2. ZSTE Skawina, 3. ZSP Giebułtów, 4. ZSK Skawina, 5. LO Piekary, 6. LO Krzeszowice, 7. ZSRCKU Czernichów.


  Nasza reprezentacja: Buczak - Badowski, Bieda, Bogucki, Foltman, Litewka, Matysik, Zgoda, Małek.
  Opiekunami drużyny byli: dyrektor Paweł Sikora i nauczyciel Tomasz Dudek.

 • Warsztaty artystyczne i kulinarne

  Warsztaty artystyczne i kulinarne

  W ostatnich dwóch tygodniach na terenie internatu odbywały się warsztaty artystyczne i kulinarne, związane z obrzędowością Świąt Bożego Narodzenia. Wychowankowie pod opieką nauczycielek-  Marty Pietrzyk, Renaty Figiel, Beaty Belickiej i Anny Zarzyckiej wykonywali piękne gipsowe ozdoby choinkowe, stroiki, bombki i piekli kruche ciasteczka oraz pierniczki. Wszystkie wykonane mini-arcydzieła  ozdobiły  nasze stoisko w trakcie kiermaszu świątecznego w Gminie Wielka Wieś. GALERIA

 • Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  W dniu 12 grudnia 2019 r. w Auli Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz stypendystom Ministra Edukacji Narodowej. Dyplomy osobiście wręczała Małopolska Kurator - pani Barbara Nowak.

  Stypendium to może otrzymać każdy uczeń, który uzyskał najwyższą w danej szkole średnią ocen albo wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy i osiągnął w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. W roku szkolnym 2019/2020 stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymała Uliana Medvid, uczennica trzeciej klasy Technikum Eksploatacji Portów i Terminali GALERIA

 • Małopolski Konkurs Wiedzy o Kulturze i Historii Stanów Zjednoczonych

  Małopolski Konkurs Wiedzy o Kulturze i Historii Stanów Zjednoczonych

  W dniu 12 grudnia 2019  trzech uczniów z klasy II TE: Jakub Ziębiec, Dawid Galon oraz Andrei Khrunytskyi wzięło udział  w V edycji Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Kulturze i Historii Stanów Zjednoczonych organizowanego przez Bibliotekę Główną Uniwersytetu Pedagogicznego, przy wsparciu merytorycznym Konsulatu Generalnego USA w Krakowie.

  Uczniowie  szkół ponadpodstawowych odpowiadali w formie ustnej i pisemnej na pytania przygotowane przez ekspertów z Konsulatu Generalnego USA w Krakowie. W jury zasiadali Amy Steinmann, Konsul ds. Prasy i Kultury, Janina Galas (American Center Cracow) Joanna Pottle  (Fulbright Researcher), Justin Little Consul Intern – General Consulate.

  Pytania, przygotowane przez redakcję „Zoom in on America", oparte były na materiałach ukazujących się w tym elektronicznym miesięczniku.

  Do konkursu przystąpiło 64 uczniów z 24 szkół województwa małopolskiego.

  Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 12 grudnia z udziałem władz uczelni: Prof. Bogusława Skowronka – Prorektora ds. Kształcenia, Patricka  T. Slowinskiego – Konsula Generalnego USA w Krakowie oraz Pani Kariny Sękowskiej  – przedstawiciela Firmy Pocketbook, Sponsora.

 • Pomoc dla schroniska

  Pomoc dla schroniska

  W dniu 12 grudnia odwiedziliśmy KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie przekazując zebrane dary w postaci karmy dla psów i kotów, kocy, oraz dzięki jednemu z naszych uczniów, Jakubowi Małkowi, dużą ilość słomy. Corocznie nasza szkoła angażuje się w pomoc dla schroniska. Za włączenie się w akcje, otrzymaliśmy Certyfikat Wielkiego Serca 

 • Mikołaj w szkole na sportowo!

  Mikołaj w szkole na sportowo!

  6 grudnia w naszej szkole, na Mikołaja, uczniowie rywalizowali w międzyklasowym turnieju piłki nożnej. Mecze klasowe grano systemem każdy z każdym, a najlepsza okazała się klasa IV technikum eksploatacji. Drugie miejsce zajęła II technikum eksploatacji, natomiast miejsce trzecie III klasa branżowa. Serdecznie gratulujemy uczniom wszystkich klas, aktywnej postawy, sportowej rywalizacji i gry fair play nad którą czuwał sam dyrektor i sędzia Paweł Sikora wraz z nauczycielami Karoliną Kowalczyk, Teresą Rusinowską i Tomaszem Dudkiem. GALERIA

  Królem strzelców z 9 golami został Kamil Foltman, najlepszym zawodnikiem Robert Bieda, a defensorem Bartek Bogucki.

  Przed nami niebawem rozgrywki w piłce siatkowej i ręcznej, zatem emocji sportowych w szkole nie zabraknie 

 • WARSZTATY NA LOTNISKU KLASY I TE

  WARSZTATY NA LOTNISKU KLASY I TE

  5 grudnia w ramach lekcji zorganizowano dla uczniów klasy pierwszej technikum eksploatacji portów i terminali warsztaty na Kraków Airport im. Jana Pawła II w Centrum Edukacji Lotniczej. Zajęcia pod opieką nauczycieli: Magdaleny Sokół-Kolarskiej i Tomasza Dudka GALERIA

 • VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglo-i Niemieckojęzycznych

  VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglo-i Niemieckojęzycznych

  5 grudnia 2019 r. w naszej szkole odbył się VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglo-i Niemieckojęzycznych. Tym razem poprosiliśmy uczestników o nagranie filmów przedstawiających przygotowanie potrawy pochodzącej z kuchni angielskiego lub niemieckiego obszaru językowego.  GALERIA

  Uczestnicy konkursu musieli sami opowiedzieć o potrawie w danym języku, wymienić potrzebne składniki do jej przyrządzenia, przedstawić poszczególne etapy realizacji i nagrać z tego film.

  Do konkursu zgłosiło się 10 drużyn z 6 szkół ponadpodstawowych z terenu Powiatu Krakowskiego.W jury konkursu zasiadali m.in. mgr Janina Grela (radna powiatu krakowskiego), dyr. ZSP w Giebułtowie mgr Paweł Sikora, nauczyciele. Uczestnicy konkursu mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach językowych zorganizowanych przez wolontariuszy z Fundacji Internationaler Bund Polska.

  I miejsce zajęły Sabina Przebinda oraz Natalia Szymańska za film pt. "Classic Victoria Sponge" (Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie).II miejsce - Dawid Galon i Jakub Ziębiec za film pt. "American Pancakes" (ZSP Giebułtów)III miejsce - Apolonia Przybylska oraz Anita Pieniążek za film pt."Der Kartoffelsalat" (ZS RCKU Czernichów)

  Poza konkursem zaprezentowano film przygotowany przez uczniów ZSTE w Skawinie.

  Organizatorami konkursu były Panie mgr Agnieszka Dudzic, mgr Dorota Kolemba i mgr Jolanta Koladżyn-Kądziołka.

  Gratulujemy!

 • GRUDNIOWE WYJŚCIE DO KINA W RAMACH KOŁA ZAINTERESOWAŃ.

  GRUDNIOWE WYJŚCIE DO KINA W RAMACH KOŁA ZAINTERESOWAŃ.

  4 grudnia 2019 r. grupa uczniów z "Koła Miłośników Krakowa i okolic", pod opieką pani Agnieszki Kopijki, wybrała się po lekcjach do Multikina.

  Zdecydowaliśmy się na bożonarodzeniową komedię romantyczną Last Christmas. Film sprawił nam wiele radości!

 • Skawińska Probówka Artystyczna

  Skawińska Probówka Artystyczna

  W piątek, 29 listopada, w  Liceum Ogólnokształcącym w Skawinie odbył się finał IX edycji konkursu dla młodych talentów znany jako  Skawińska Probówka Artystyczna.

  Z ogromną radością informujemy, iż uczeń Naszej Szkoły Viacheslav Sukholeister z  III klasy Technikum Eksploatacji Portów i Terminali zajął III miejsce w konkursie wokalnym.

  Slavek wykonał swoją autorską kompozycję pt. „Ty maja”. GRATULUJEMY !!!

 • Mikołajki w 2TH

  Mikołajki w 2TH

  Na lekcji wychowawczej klasa 2th świętowała wraz z wychowawcą, panią A. Kopijką, uroczyste Mikołajki. Wszyscy zostali obdarowani prezentami. Były one różne.. praktyczne, słodkie i barrrrdzo zabawne. GALERIA

 • Szkolenie

  Szkolenie

  Pani Agnieszka Kopijka wraz z uczennicą ze swojej klasy, Magdaleną Chochół, uczestniczyły w kursie makijażu z elementami wizażu. To ciekawe doświadczenie wykorzystają na lekcji wychowawczej, przekazując innym tajniki wiedzy z zakresu wizażu.  GALERIA

strona:

Kontakt

 • Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Giebułtowie
  Osiedle Szkolne 8
  32-085 Giebułtów
 • 12 419-20-19, 419-70-18