• Konferencja „Świadomy wybór ścieżki kształcenia zawodowego”

• Kompetencje uczniów kluczem wyboru szkoły-pod takim hasłem w dniu 8 lutego 2024 w ZSP WITOSÓWKA odbyła się konferencja z doradztwa zawodowego. Konferencja była organizowana we współpracy z Urzędem Pracy Powiatu Krakowskiego. Patronat honorowy wydarzenia objął Starosta Krakowski Wojciech Pałka. GALERIA

Celem konferencji była promocja szkolnictwa branżowego, pozyskanie wiedzy z zakresu aktualnego stanu na rynku pracy i przedstawienie ścieżek kształcenia. Zaproszeni dyrektorzy szkół podstawowych, pedagodzy, specjaliści doradztwa zawodowego mieli możliwość doskonalenia w zakresie wspierania wyboru ścieżki zawodowej uczniów, predyspozycji zawodowych, uwarunkowań organizacyjnych, dotyczących współpracy pracodawców ze szkołami. Uczestnicy konferencji mieli okazję poznać barometr zawodów w Krakowie, powiecie krakowskim, Małopolsce  oraz dobre praktyki w zakresie kształcenia zawodowego w ZSP Giebułtów.

Uczestnikami konferencji byli również ósmoklasiści, dla których takie zawody jak operator maszyn skrawających, ślusarz, pracownik obsługi naziemnej portu lotniczego, logistyk –spedytor, pracownik służb operacyjnych lotniskowych były nowością.

Dziękujemy Partnerom za współorganizację konferencji:

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego,

Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej

Orbis. S.A,

LS Airport Services Port Lotniczy Balice,

Jurajska Izba Gospodarcza,

Firma Gąska S.A

• Nowy parking przy „Witosówce”

• Na ten dzień oczekiwaliśmy bardzo długo.

02.02.2024r. odbył się oficjalny odbiór robót budowlanych przy Naszej Szkole. W tym ważnym dniu zaszczycił nas swoją obecnością Przewodniczący Rady Powiatu Krakowskiego Pan Piotr Goraj.

Wykonanie placu z kostki brukowej wraz z odwodnieniem wokół Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Giebułtowie-zakończone!

DZIĘKUJEMY Powiatowi Krakowskiemu za dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. GALERIA