Nawigacja

ZSP Giebułtów znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Krakowa, w gminie Wielka Wieś. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły. Nowa baza sportowo-dydaktyczna pozwala rozwijać sport i rekreacje. Zapraszamy kandydatów do Klasy Sportowej przy powstającym Liceum Ogólnokształcącym. Placówka oferuje również ciekawe kierunki w Technikach oraz naukę zawodu w Szkole Branżowej. Prowadzimy innowacje, projekty, kursy zawodowe oraz szkoły zaoczne. Dodatkowo posiadamy darmowy internat.

Zapoznaj się z ofertą edukacyjną!  Zapytaj!  Zobacz!  Sprawdź i Przyjdź do Nas!

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, KLASA SPORTOWA

Technikum Eksploatacji Portów i Terminali

z innowacją: SŁUŻBY RATOWNICZE

partner: LS Airport Services