Nawigacja

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Giebułtowie to szkoła średnia zlokalizowana na terenie gminy Wielka Wieś, tuż przy północnej granicy Krakowa (10 minut od Galerii Bronowice).

W skład zespołu wchodzą szkoły dla młodzieży: Branżowa Szkoła I stopnia, Technikum Hotelarskie, Technikum Eksploatacji Portów i Terminali, Technikum Usług Fryzjerskich, Liceum Ogólnokształcące-klasa sportowa oraz szkoły dla dorosłych: Liceum Ogólnokształcące, Branżowa Szkoła II Stopnia. Osoby dorosłe mogą również korzystać z pozaszkolnych form doskonalenia umiejętności na  kwalifikacyjnych kursach zawodowych. Są to m.in. kursy: kosmetyczne, fryzjerskie, pszczelarskie, rolnicze oraz ogrodnicze.

Atutem szkoły jest kameralność, jednozmianowość, bezpłatny internat oraz nowoczesna baza sportowa - dwie siłownie i wielofunkcyjna hala. Nie do przecenienia jest profesjonalna kadra, przyjazna atmosfera, indywidualne podejście do ucznia w szkole i na praktykach. Współpracujemy z wieloma zakładami pracy, nowoczesnymi firmami, znanymi hotelami, dzięki którym nasi uczniowie realizują praktyki zawodowe w rzeczywistych warunkach pracy. Ponadto nasi uczniowie rozwijają swoje pasje i zainteresowania biorąc udział w zajęciach grantowych, działając w Szkolnym Kole Wolontariatu, Szkolnym Klubie Sportowym, Samorządzie Uczniowskim oraz Kole Miłośników Krakowa i Okolic.

W szkole działa Centrum Kształcenia Zawodowego organizujące ze środków unijnych płatne staże wakacyjne, kursy prawa jazdy, kurs operatora urządzeń transportu bliskiego, kurs wózków widłowych, kurs operatora drona, kurs spawania MAG-135, kursy przygotowujące do matury oraz kursy pogłębiające umiejętności zawodowe.

Zapoznaj się z naszą ofertą edukacyjną! Zapytaj! Zobacz! Odwiedź nasz fanpage na FB i sprawdź co u nas się dzieje

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO KLASY PIERWSZEJ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO (DLA MŁODZIEŻY), TECHNIKUM ORAZ BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

WYŚLIJ NA email:

rekrutacja@zsp.giebultow.pl

Regulamin rekrutacji do klasy sportowej

Technikum Eksploatacji Portów i Terminali

partner: LS Airport Services

Technikum Hotelarskie

partner: Novotel

Technikum USŁUG FRYZJERSKICH

Szkoła BRANŻOWA I STOPNIA

FILM PROMOCYJNY