• Profil szkoły

• Widok z "lotu ptaka"

Nasza oferta edukacyjna uwzględnia obecnie szereg nowych profili i jest konkurencyjna dla placówek krakowskich. Szczycimy się faktem, iż jesteśmy szkołą zapewniającą większe bezpieczeństwo i lepszą atmosferę pracy. Zgodnie z proponowanymi kierunkami kształcenia dysponujemy odpowiednim zapleczem w postaci nowoczesnych pracowni.

Zatrudniamy świetnie wykwalifikowanych nauczycieli. Nauczyciele poza doświadczeniem zawodowym i pedagogicznym są znakomitymi wychowawcami, zajmują się każdym uczniem, znają jego problemy, służą pomocą w ich rozwiązywaniu, pracują indywidualnie z uczniem słabym i zdolnym, pomagając w rozwoju i przygotowaniu do dalszego życia. W szkole działają również koła zainteresowań i są prowadzone zajęcia pozalekcyjne.

Szkoła posiada internat z nowoczesnym wyposażeniem, uczniowie mają bardzo dobre warunki do nauki i rozwijania swoich zainteresowań. Młodzież ma możliwość spędzania wolnego czasu korzystając z najnowszego sprzętu multimedialnego oraz sportowego.

Szkoła położona jest na jednym z malowniczych wzniesień jury krakowsko - częstochowskiej, tuż przy szlaku wiodącym z Krakowa do Ojcowa i Pieskowej Skały. Atuty takiego usytuowania to wyjątkowo czyste powietrze, piękne widoki i równocześnie możliwość szybkiego dostania się do centrum Krakowa.

Statut ZSP w Giebułtowie

Ceremoniał

Poczet sztandarowy

Hymn szkoły