• Zał.6

• TRENING Z ŁUKASZEM SURMĄ

W dniu 12 marca 2014r.,  młodzież z naszej szkoły wzięła udział w pozalekcyjnych zajęciach treningu piłki nożnej z zawodnikiem piłkarskiej ekstraklasy Łukaszem Surmą. Obecny zawodnik Ruchu Chorzów, przybył do naszej szkoły na blisko dwu godzinne spotkanie z młodzieżą. Na wstępie przeprowadził ok. 15minutową prezentację na temat piłki nożnej. Następnie uczniowie rozpoczęli od 20 minutowych gier i zabaw ożywiających w ramach rozgrzewki, które prowadził piłkarz wraz z nauczycielem wychowania fizycznego. Kolejnym etapem była seria ćwiczeń piłkarskich z elementami przyjęcia, prowadzenia piłki oraz strzałem na bramkę. Zawodnik objaśniał i pokazywał ćwiczenia oraz wspólnie trenował z uczniami.

Po części głównej treningu rozegrano mecz z udziałem pana Łukasza Surmy, a na końcu zarządzano serię rzutów karnych. Po treningu nie zabrakło czasu na zadawanie pytań piłkarzowi oraz sesje zdjęciową dla uczestników i przybyłych osób z naszej miejscowości.