• DRUŻYNA SPORTÓW WALKI

• DRUŻYNA SPORTÓW WALKI:

Od roku szkolnego 2015/2016 w naszej szkole działa sekcja sportów walki.
          Bosk, Kicboxing i Horting (wschodnich sztuk walk). Drużynę tworzy większość uczniów
          z Ukrainy. Treningi i sparingi odbywają się w ramach współpracy w klubie „SMOK” im. Andrzeja Firstana Wiśle Kraków.

W ramach zajęć realizowanesą granty Powiatu Krakowskiego – Sporty Walki „Rozwój talentów szkolnej sekcji sportowej”

Drużyna korzysta z darów sponsorów.

WIELKIE SUKCESY SPORTOWE SZKOŁY:

Zespół w dniach 25-27.09.2015 osiągnął wielki sukces zdobywając brązowy medal mistrzostw świata w Hortingu w Kędzierzynie-Koźlu (bracia Jan i Bohdan Balushok oraz JuriiFedechko).

W dniach 28.08.-4.09.2016 uczeń Roman Postoiko (ful-contact do 70kg) zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata w Kickboxingu w Irlandii (Dublin 2016)

DRUŻYNA ZSP GIEBUŁTÓW SPORTOW WALKI:

Jan Balushok, Bohdan Balushok, JuriiFedechko, Roman Postoiko, VolodiaBurtovy, UstymBlazkiv, SergiiKishko, RostyslavAmbicky, Alina Mamczur, Iryna Moroz